Plan zajęć - Szkoły policealne

Semestr jesienny, rok szkolny 2023/2024

7.9.2023

Drodzy Słuchacze! Witamy Was w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Poniżej do pobrania plan zajęć na pierwsze zjazdy szkół policealnych.

Pierwsze zjazdy wszystkich kierunków policealnych odbędą się w Szkole Podstawowej nr. 5 im. H. D. Steinhausa na ulicy Jeleniej 7 we Wrocławiu. (UWAGA – miejsce zajęć na kolejnych zjazdach ulegną zmianie).

Plan zajęć dotyczy kierunków:

• Technik bezpieczeństwa i higieny  pracy – I, II, III semestr

• Florysta – I, II semestr (grupy*)

• Technik archiwista – I, II, III, IV semestr

• Technik usług kosmetycznych – I, II, III, IV semestr

• Opiekun Medyczny - I, II, III semestr

*Uprzejmie informujemy, że przed pierwszymi zającami słuchacze na kierunku Florysta otrzymali na skrzynkę mailową informację do której grupy przynależą. Grupy na kolejnych zjazdach ulegną zmianie.

Plan zajęć dla kursów jednorocznych zostanie niedługo dodany do Aktualności, prosimy o cierpliwość.

W przypadku kierunków szkół policealnych Technik Administracji i Technik Masażysta uprzejmie informujemy, że planowany termin zajęć na 09.09-10.09 się nie odbędzie - więcej szczegółów przekażemy wkrótce w kolejnym poście w Aktualnościach.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem: 71 788 96 87 lub wroclaw@zak.edu.pl

Życzymy udanego zjazdu!

Do zobaczenia!