Kurs - Stylizacja i przedłużanie paznokci

Odkryj tajniki manicure i twórz cudną stylizacje paznokci

3.3.2024

Witamy serdecznie,

Czy chcesz zostać ekspertem w dziedzinie stylizacji i przedłużania paznokci? Dołącz do naszego intensywnego kursu trwającego 24 godzin, w tym 15 godzin praktyki!

Po zakończeniu kursu otrzymasz cenne zaświadczenie i certyfikat ukończenia, które podniosą Twoje kompetencje i otworzą nowe możliwości zawodowe. Cena kursu to tylko 699 zł, zapewnij sobie miejsce już teraz i zacznij tworzyć wyjątkową stylizacje paznokci. Zapisz się już dziś w sekretariacie na ul. Krupnicza 2-4 we Wrocławiu (pierwsze piętro), w tygodniu pracujemy w godzinach 09:00-18:00, w soboty od 08:00 do 16:00, serdecznie zapraszamy! (MIEJSCA OGRANICZONE), lub online klikając w link poniżej:

Szkoły policealne, medyczne, LO dla dorosłych, kursy roczne, stacjonarne, online i szkolenia (zak.edu.pl)

Kontakt telefoniczny do sekretariatu pod numer 717889687, lub przez mail wroclaw@zak.edu.pl

Kurs planowany jest od 16.03.2024 r.

Tryb nauczania: Stacjonarny

Czas trwania: 24 godzin – 3-4 dni

Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat lub/i suplement

Do zobaczenia na kursie!