Egzaminy zawodowe 2019- najważniejsze informacje

7.1.2019

Poniżej pliki do ściągnięcia z dokładnym zestawieniem terminów oraz miejsc odbywania się egzaminów zawodowych, a także Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
z 27 listopada 2018 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
w sesji styczeń-luty 2019 r.

Przypominamy, że należy zjawić się pół godziny  przed egzaminem z ważnym dowodem tożsamości oraz długopisem z czarnym tuszem.

Telefony komórkowe muszą pozostać wyłączone. Doradzamy, aby zostawić je w domu. Jakiekolwiek zakłócenia podczas trwania egzaminu, mogą spowodować jego unieważnienie dla całej grupy zdających.

Przedstawione poniżej zestawienie stanowi zbiorczą informację. Przydzielone Państwu godziny widnieją na informatorach, które były do odbioru w sekretariacie Szkoły. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem oraz Dyrekcją Szkoły.