Wyniki egzaminów zawodowych- ważne informacje

20.3.2019

Szanowni Państwo,

ponownie przypominamy, że 22 marca 2019 r. to termin ogłaszania wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla sesji styczeń – luty 2019 r. oraz termin przekazania szkołom, placówkom i pracodawcom świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie oraz termin przekazania szkołom dyplomów potwierdzających  kwalifikacje zawodowe dla sesji styczeń – luty 2019 r.

Prosimy o osobiste przyjście do sekretariatu szkoły w celu odbioru wyników.

Słuchacze, którzy przystąpili do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2019 i nie zdali którejś części, mogą składać deklaracje na sesję czerwiec-lipiec 2019 w terminie 7 dni od otrzymania wyników – termin do 29.03.2019 r.

Przy składaniu deklaracji na egzamin prosimy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport. Osoby, które ukończyły szkołę zobowiązane są do przedstawienia świadectwa ukończenia szkoły.

Złożenie deklaracji PO TERMINIE LUB NIEKOMPLETNEJ może być równoznaczne z brakiem zgłoszenia Słuchacza na egzamin zawodowy.

Dyrekcja szkoły

 

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego z sekretariatem : wroclaw@zak.edu.pl

  798 299 599

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.