EGZAMINY ZAWODOWE SESJA STYCZEŃ-LUTY 2020 r.

22.8.2019

WAŻNE INFORMACJE SKŁADANIE DEKLARACJI

EGZAMINY ZAWODOWE

SESJA STYCZEŃ-LUTY 2020 r.

Szanowni Słuchacze,

do dnia 9 września  2019 r. składamy osobiście  w sekretariacie szkoły przy ul. Krupniczej 2/4 we Wrocławiu deklaracje na egzaminy zawodowe w sesji styczeń-luty 2020 r.

Słuchacze, którzy nie zdali którejś części egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2019 r. , mogą składać deklaracje na sesję styczeń-luty 2019 od dnia otrzymania wyników – termin od 30 sierpnia 2019 r.

Przy składaniu deklaracji prosimy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Osoby, które ukończyły szkołę zobowiązane są do przedstawienia świadectwa ukończenia szkoły.

W załączniku komunikat CKE w sprawie terminów egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2020 r.

Złożenie deklaracji  PO TERMINIE LUB NIEKOMPLETNEJ może być równoznaczne z brakiem zgłoszenia Słuchacza na egzamin zawodowy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.