Informacja o praktykach

4.12.2021

Szanowni Państwo,

Poniżej publikujemy informacje na temat obowiązkowych praktyk zawodowych. Brak praktyk będzie podstawą do nie zaliczenia semestru.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami.

Kierunki, które muszą odbyć praktykę zawodową:

Technik Administracji - III semestr – 4 tyg. /140h/

Technik Usług Kosmetycznych - IV semestr – 4 tyg. /140h/

Technik BHP - III semestr – 4 tyg. /140h/

Florysta - II semestr – 4tyg. /140h/

Opiekun medyczny - II semestr – 4tyg. /140h/

Technik masażysta - III semestr – 6tyg. /210h/

Opiekunka środowiskowa - II semestr – 4tyg. /140h/

Opiekun medyczny (stacjonarny) - II semestr – 2tyg. /40h/, III semestr – 4tyg. /140h/

Technik archiwista - III semestr – 4tyg. /140h/

Uwaga!!!

Informujemy, że praktyki zawodowe mogą być realizowane tylko w miejscach wymienionych w załączniku "PRAKTYKI ZAWODOWE OD 2019"

Przypominamy, że po ukończonej praktyce w Sekretariacie Szkoły należy złożyć wypełnione dokumenty: dzienniczek praktyk, umowę o praktyczną naukę zawodu oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych najpóźniej w ciągu tygodnia od zakończenia praktyki.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: