• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Opiekunka środowiskowa, Technik Archiwista, Technik Bhp - formuła 2019

Zgłaszanie deklaracji na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie sesja styczeń-luty 2021

25.8.2020

Szanowni Słuchacze,

Opiekunka środowiskowa - semestr drugi od września 2020 (rozpoczęcie nauki wrzesień 2019),

Technik Archiwista - semestr trzeci od września 2020 (rozpoczęcie nauki wrzesień 2019),

Technik Bhp - semestr trzeci od września 2020 (rozpoczęcie nauki wrzesień 2019),

informujemy, iż składanie deklaracji na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie sesja styczeń-luty 2021 r. upływa dnia 15 września 2020 r.

Prosimy o OBOWIĄZKOWE  osobiste zgłaszanie deklaracji w sekretariacie szkoły przy ul. Krupniczej 2/4 we Wrocławiu.

Zgłoszenie deklaracji po w/w może być równoznaczne z brakiem zgłoszenia słuchacza na egzamin.

PRZYPOMINAMY ŻE WARUNKIEM UKOŃCZENIA SZKOŁY PRZEZ SŁUCHACZA JEST OBOWIĄZKOWE PRZYSTĄPIENIE DO EGZAMINU ZAWODOWEGO.

W załączniku przekazujemy harmonogram sesji egzaminacyjnej styczeń-luty 2021.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.