Bohaterowie wracają do szkół

Podziękuj swojemu nauczycielowi za trud włożony w Twoją edukację. Już dziś wejdź na www.bohaterowiewracaja.pl i dowiedz się więcej.

1.9.2020

Dziś w wielu szkołach mogliśmy usłyszeć pierwszy dzwonek po długiej, wakacyjnej przerwie. Od marca nauczyciele oraz uczniowie w całej Polsce przeszli na nauczanie w trybie zdalnym, co jak można się domyślać, było sporym wyzwaniem.  
Nasi bohaterowie kontynuowali swoją misję online. Nauczyciele stali na pierwszej linii frontu i dziś chcemy im za to podziękować.
Z tej idei zrodziła się akcja „Bohaterowie wracają do szkół”, której inicjatorem jest Szkoła Żak.

To nasz wyraz uznania dla wszystkich nauczycieli, którzy w obliczu pandemii COVID-19 nie poddali się i codziennie poświęcali czas i energię przygotowując materiały, prowadząc lekcje online i wspierając swoich uczniów w wykonywaniu zadań.
Wyrazy uznania należą się także wszystkim dyrektorom oraz sekretarzom szkół, którzy służyli kadrze nauczycielskiej pomocą.
To właśnie dzięki wsparciu administracji udało się na bieżąco rozwiązywać wszelkie problemy związane z edukacją zdalną.
Dziś możemy śmiało powiedzieć, że był to olbrzymi sukces. W niespełna miesiąc blisko 3500 pedagogów Szkół ŻAK przy wsparciu dyrektorów oraz sekretarzy
z 81 placówek w kraju przygotowało niemal 140 000 materiałów do pobrania dla słuchaczy, przeprowadziło prawie 173 000 spotkań i lekcji na platformie ZOOM oraz w formule e-learningowej. Efekt? Słuchacze ocenili jakość przygotowania praktyków
na 4,78 w skali 1-5.

Podziękuj nauczycielowi

W ramach kampanii „Bohaterowie wracają do szkół” przygotowaliśmy dwa krótkie spoty zachęcające widzów
do składania podziękowań dla nauczycieli na https://www.bohaterowiewracaja.pl/podziekuj-z-nami.
Każdy – nieważne czy jest się uczniem, czy absolwentem – może w kilku słowach podziękować wybranemu nauczycielowi
lub nauczycielom z danej szkoły. Akcja ma charakter ogólnopolski i dotyczy wszystkich pracowników oświaty – nauczycieli, pedagogów, wykładowców. Dodane wpisy z podziękowaniami można przeczytać, polubić, a także udostępnić na swoim facebookowym profilu. 

Dodatkowo 14 października, w Dniu Nauczyciela na ręce dyrektorów szkół, których nauczyciele otrzymają najwięcej miłych komentarzy z wyrazami wdzięczności od swoich uczniów, zostaną przekazane kosze ze słodyczami. Zachęcamy do udostępniania informacji o akcji „Bohaterowie wracają do szkół”. Wspólnie podziękujmy nauczycielom za ich wysiłek. 

 

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00