Praktyki zawodowe dla ostatnich semestrów (wiosna 2021)

25.5.2021

Praktyki zawodowe w formie projektu edukacyjnego dla ostatnich semestrów

Szanowni Państwo

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 praktyki zawodowe słuchaczy semestrów najwyższych mogą być realizowane w formie projektu edukacyjnego. Zakres tematyczny, forma, sposób realizacji i dokumentacja zostały określone w Regulaminie realizacji praktyki zawodowej w formie projektu edukacyjnego w Centrum Nauki i Biznesu „Żak” we Wrocławiu w roku szkolnym 2020/2021.

Aby przystąpić do realizacji projektu edukacyjnego należy złożyć podanie w sekretariacie szkoły (dopuszczalna jest forma elektroniczna - skan podania z własnoręcznym podpisem) do Dyrektora Szkoły i uzyskać akceptację.