Świąteczne życzenia

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

22.12.2020

Jeszcze kilka dni dzieli nas od upragnionego 2021 roku. No cóż nikt chyba nie będzie żałował, że 2020 odchodzi w zapomnienie. To był trudny rok, pełen wyzwań, którym wspólnymi siłami udało się nam sprostać.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy Ci życzyć tego, co jak uwydatnił 2020 – jest naprawdę najważniejsze – czyli zdrowia. Obyś w dobrym samopoczuciu mógł cieszyć się obecnością najbliższych i wspólnie z nimi odpakowywać świąteczne prezenty. Mamy nadzieję, że będą trafione!

Ten rok pokazał nam wszystkim również, jak ważne jest inwestowanie w siebie – w nasz rozwój. Cieszymy się, że szukając sposobu na zdobycie nowego zawodu, poszerzenie kwalifikacji, czy bycie mistrzem w tym, co robisz trafiłeś do naszej szkoły. Cieszymy się, że jesteś z nami. 

Mamy nadzieję, że 2021 będzie rokiem sukcesów. Niech uśmiech nie znika z Twojej twarzy, a marzenia no cóż – oby wszystkie się spełniały! Życzymy Ci samych ambitnych planów (oczywiście możliwych do realizacji) oraz sporej dawki rodzinnego szczęścia.
Do usłyszenia w 2021!

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00