• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Szkoła Żak angażuje się w akcję Szlachetna Paczka

Szkoła Żak angażuje się w akcję Szlachetna Paczka

Pomaganie jest ważne

23.12.2020

Dla osoby, która mierzy się w osamotnieniu z przeciwnościami losu, każda pomoc jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest angażowanie się w rozmaite formy wspierania tych najbardziej potrzebujących.

Szkoła Żak powstała z potrzeby pomagania – dajemy szansę na zdobycie wykształcenia, umożliwiamy rozwijanie pasji i realizację planów. Udało się nam już wykształcić ponad pół miliona osób i stale kształcimy kolejnych słuchaczy. Wiemy jak ważne jest pomaganie.

Dlatego już po raz kolejny zaangażowaliśmy się w akcję Szlachetna Paczka. Jako Inwestor Społeczny wspieramy lokalne działania wolontariuszy, dzięki którym w te święta w kilku polskich domach będzie o wiele więcej uśmiechu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej akcji.

W tym trudnym dla całego świata roku, akcje takie jak Szlachetna Paczka, są jeszcze bardziej potrzebne. Apelujemy do każdego kto może pomóc – nie bądźmy obojętni na potrzeby drugiego człowieka. Razem możemy zmieniać świat na lepsze.


Jak można się zaangażować w akcję?


Żeby zostać częścią zmiany wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl/formy-pomgania i wybrać opcję odpowiednią dla siebie. Pamiętajmy, że każda forma pomocy ma znaczenie.

 

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00