O szkole Żak we Wrocławiu

Szkoła dla dorosłych Żak we Wrocławiu kształci słuchaczy na kierunkach takich jak: technik administracji, technik archiwista, technik informatyk, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych. Osoby, które chcą przez rok zwiększyć swoje kwalifikacje w wybranej dziedzinie, mogą zapisać się na kształcenie w ramach kierunków: dekorator wnętrz, instruktor ds. terapii uzależnień, wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, manikiurzystka, trener personalny z elementami fitness, rejestratorka medyczna, agent celny, grafika komputerowa, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Starania oraz dbanie o wysoką jakość zajęć zostały dostrzeżone przez ekspertów z branży edukacyjnej. Szkoły Żak otrzymały zaszczytny tytuł Lidera Nowych Technologii. Troska o komfort nauczania i dobrą obsługę słuchaczy zaowocowała nagrodą Firma dla Ludzi, zaś działania podejmowane w ramach utrzymania odpowiedniego standardu nauczania doceniono, przyznając sieci szkół Żak Medal Europejski oraz odznaczenie Najwyższej Jakości Quality International.

Szkoła dla dorosłych Żak Wrocław w stolicy województwa dolnośląskiego funkcjonuje od 2003 roku. Placówka mieści się przy ulicy Krupniczej 2/4. Jest czynna w godzinach 9.00 – 19.00 w dni powszednie oraz w godzinach 8.00 – 16.00 w soboty. Tym, co przemawia za wyborem zajęć organizowanych przez sieć szkół Żak jest wysoki poziom merytoryczny, przyjazna kadra dydaktyczna, budynek przystosowany do potrzeb słuchaczy oraz szeroki wybór kierunków kształcenia. Szkoły sieci Żak odgrywają dużą rolę w procesie edukacji na poziomie ponadpodstawowym.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.