Jednodniowy kurs – Pierwsza pomoc przedmedyczna

Stań się pewny swoich umiejętności w zakresie pierwszej pomocy!

3.3.2024

Witamy serdecznie,

Zachęcamy Państwa do udziału w naszym krótkim kursie "Pierwsza Pomoc Przedmedyczna"! Cena to tylko 199 zł za 8 godzin intensywnej nauki, które mogą uratować życie. Po zakończeniu kursu otrzymasz cenne zaświadczenie i certyfikat ukończenia, które podniosą Twoje kompetencje i otworzą nowe możliwości zawodowe. Nie trać czasu, zapisz się już dziś w sekretariacie na ul. Krupnicza 2-4 we Wrocławiu (pierwsze piętro), w tygodniu pracujemy 09:00-18:00, w przypadku soboty od 08:00 do 16:00, serdecznie zapraszamy! (MIEJSCA OGRANICZONE), lub online klikając w link poniżej:

Szkoły policealne, medyczne, LO dla dorosłych, kursy roczne, stacjonarne, online i szkolenia (zak.edu.pl)

Kontakt telefoniczny do sekretariatu pod numer 717889687, lub przez mail wroclaw@zak.edu.pl

Kurs planowany jest od 16.03.2024 r.

Tryb nauczania: Stacjonarny

Czas trwania: 8 godzin - JEDEN DZIEŃ

Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat lub/i suplement

Do zobaczenia na kursie!